ORTEZY

E-MAG ACTIVE

E-MAG ACTIVE to system przegubu kolanowego sterowany mikroprocesorowo pozwalający na bezpieczny, naprzemienny chód ze swobodnym zgięciem stawu kolanowego. Mechanizm jest łączony z ortezami typu KAFO i przeznaczony dla osób z niedowładem kończyn dolnych lub osłabieniem mięśniowym, które do tej pory musiały używać zaopatrzenia z permanentną blokadą przegubu stawu kolanowego. System jest indywidualnie adoptowany do potrzeb pacjenta. Wpływa to pozytywnie na jakość przemieszczania się użytkownika i komfort chodu oraz zwiększa możliwość uczestnictwa w aktywnościach życia codziennego.

Producent: Otto Bock Polska sp. z o.o.

Czytaj więcej

KAFO

KAFO jest to orteza obejmująca całą kończynę dolną. Wykonywana jest indywidualnie, a dynamika produktu dostosowywana jest do potrzeb pacjenta. W zależności od przeznaczenia, może być stosowana do nauki chodu i jako pomoc przy pionizacji, ale również zapewniać stabilizację, unieruchomienie lub kontrolę zakresu ruchu w stawach.

Producent: Inovamed sp z o.o.

Czytaj więcej

Piro

PIRO to nowa odsłona tradycyjnych ortez, przeznaczonych do zwiększenia funkcjonalności i komfortu chodu oraz poprawy mobilności pacjenta. Wykorzystanie nowoczesnej technologii 3D powoduje, że są one lekkie i przewiewne. Indywidualne dopasowanie uzyskiwane jest dzięki pobieraniu miary na podstawie skanu 3D i doświadczeniu naszych specjalistów.

Producent: Invent Medical Group

Czytaj więcej
Podmiot prowadzący reklamę: Inovamed Sp.z.o.o.
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą

Ortezy są istotnymi narzędziami medycznymi, używanymi do stabilizacji i wsparcia różnych części nóg, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Typy takie jak AFO, DAFO i KAFO mają różne zastosowania; AFO stabilizuje staw skokowy i stopę, DAFO dostarcza dynamiczne wsparcie dla stawu skokowego, a KAFO wspiera staw kolanowy, skokowy i stopę. Są one często rekomendowane w celu wsparcia leczenia schorzeń neurologicznych oraz ortopedycznych, a także mogą być stosowane jako zabezpieczenie pooperacyjne. Indywidualne zalecenia dotyczące czasu noszenia ortezy są ustalane przez lekarza specjalistę lub fizjoterapeutę, a dobór odpowiedniej ortezy i jej prawidłowe stosowanie są kluczowe dla powodzenia terapii.

Projekt i wykonanie web-2-business.com