Nasi specjaliści
Magdalena
Specjalista ds. Obsługi Pacjenta - Protetyk
Project manager ds. protetyki

email: magdalena.swiatlon@inovamed.pl
tel: 500 174 182

W 2021 roku uzyskała tytuł zawodowy magistra inżyniera. Ukończyła studia na kierunku inżynieria biomedyczna, ze specjalizacją biomechanika urazów na Politechnice Krakowskiej. Pracę w Inovamed rozpoczęła w 2018 roku. Specjalizuje się w protetyce kończyn górnych. W swojej pracy szczególny nacisk kładzie na wsłuchiwanie się w potrzeby pacjentów, ich zrozumienie oraz zbudowanie relacji.

W pracę z osobami z niepełnosprawnościami zaangażowana od ponad 10 lat podczas zajęć hipoterapii. Poza pracą miłośniczka jazdy konnej, instruktor i hipoterapeuta.

Adam
Specjalista ds. obsługi pacjenta – protetyk

Email: adam.bujak@inovamed.pl
Tel: 503 128 891


Jest absolwentem Akademii Górniczo Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie na kierunku Inżynieria Biomedyczna. Odbył cykl szkoleń z zakresu zaopatrzenia kończyny dolnej w elektroniczne przeguby kolanowe takie jak Genium, Genium X3, C-leg 4, Kenevo, Orion 3, Linx System, Allux 2, oraz w szereg innych podzespołów wiodących producentów takich jak Ossur, Ottobock, Proteor czy Blatchford. Ukończył szkolenia z zakresu doboru, wykonania i dopasowania leja protezowego kończyny dolnej. W Inovamed specjalizuje się wykonywaniem zaopatrzeń kończyn dolnych, a także prowadzeniem prac badawczych dotyczących nowych technologii wytwarzania lejów protezowych. W swoich działaniach kładzie szczególny nacisk na dobro, komfort i bezpieczeństwo pacjenta, zwracając szczególną uwagę na jego indywidualne potrzeby, prowadząc cały proces zaprotezowania w przyjaznej atmosferze. Największą motywacją jest uśmiech na twarzy pacjentów, opowiadających o tym w jaki sposób proteza pomaga im przeżywać życie w pełni, mimo niepełnosprawności, bo każda proteza to zmiana czyjegoś życia na lepsze.

Aleksandra
Specjalista ds. obsługi pacjenta – protetyk

email: aleksandra.kozik@inovamed.pl
tel.: 500 174 214


Ukończyła studia na kierunku Inżynieria Biomedyczna na Politechnice Krakowskiej w 2020
roku, specjalizując się w biomechanice urazów. Po studiach odbyła szereg szkoleń z zakresu zaopatrzenia ortopedycznego. W Inovamed skupia się na protezach kończyn dolnych. W swojej pracy stawia nacisk na dobrą komunikację z pacjentem, co uważa za kluczowe w procesie dostosowywania protez. Jej podejście łączy techniczną wiedzę ze zrozumieniem indywidualnych potrzeb pacjentów, dzięki temu skutecznie pomaga im w powrocie do pełnej sprawności.

Krzysztof
Specjalista ds. obsługi Pacjenta - protetyk

email: krzysztof.stryczynski@inovamed.pl
tel.: 519 088 947

Specjalista w zakresie protetyki kończyny dolnej i ortotyki. ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Swoje szlify zaczynał w Poznańskich Zakładach Sprzętu Ortopedycznego. Pracował 8 lat w Ottobock Polska, gdzie ugruntował swoją wiedzę i zdobył nowe doświadczenia z protetyką i obsługą pacjenta. Spokojny, życzliwy, cierpliwy, dowcipny, a zarazem wymagający zarówno od siebie jak i od pacjentów – za to cenią go swoi pacjenci. W swojej pracy jest dokładny, a zaopatrzenie wychodzące spod jego ręki wygląda estetycznie. U pacjentów ceni szczerą współpracę i poczucie humoru. Jest sympatyczny i empatyczny, co jest dużym plusem w kontakcie z pacjentem.

Artur
Dyrektor ds. projektów

email: artur.rohde@inovamed.pl
tel.: 601 516 580

Fizjoterapeuta i technik ortopeda, dodatkowo ukończył szkołę podyplomową z terapii manualnej, oraz rehabilitacje neurologiczna. Odbył liczne szkolenia w kraju i za granicą z zakresu techniki ortopedycznej, w której pracuje od ponad 20 lat. Posiada tytuł eksperta w zakresie kończyny górnej oraz dolnej. Przeszedł też szkolenia z ortotyki w tym systemów elektronicznych. W zakresie rehabilitacji ukończył szkolenia w Niemczech z zakresu nauki chodu i pracy z pacjentem po amputacji. Swoją wiedzę również poszerzył o kursy KTO, Funkcjonalnej osteopatii, Szwedzkiej szkoły Ackermanna, Terapii Maitlanda etc. W Inovamed zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych technologii, a także dba o rozwój i szkolenia pracowników.

Natalia
Specjalista ds. obsługi pacjenta - fizjoterapeuta
Project manager ds. ortotyki

email: natalia.zielinska@inovamed.pl
tel.: 518 301 835

Absolwentka kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika oraz dyplomowany technik masażysta. Specjalizuje się w ortotyce, jest głównym specjalistą terapii kaskowej w Inovamed. Indywidualne podejście do pacjenta, holistyczne spojrzenie na zdrowie i współpraca z najlepszymi specjalistami pozwalają jej pomagać pacjentom. Poza pracą podróżuje, wędruje i rozsmakowuje się w dobrej, wegetariańskiej kuchni.

Ewelina
Specjalista ds obsługi Pacjenta Fizjoterapeuta-Ortotyk

email: ewelina.poros@inovamed.pl
tel.: 661 343 860

W 2009 roku ukończyła fizjoterapię na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Posiada 12- letnie doświadczenie zawodowe, zarówno w pracy z dorosłym pacjentem, jak również z dziećmi. Jest certyfikowanym specjalistą terapii ortezami i wkładkami w jakości druku 3D. W Inovamed zajmuje się głównie ortotyką dziecięcą. W kontakcie z Pacjentem przede wszystkim kładzie nacisk na szczegółowe i rzetelne badanie dziecka. Stworzenie przyjemnej atmosfery i dokładny wywiad są kluczowe do zrozumienia potrzeb pacjenta, co finalnie ułatwia prawidłowy przebieg terapii.

Katarzyna
Specjalista ds. obsługi pacjenta - Ortotyk

e-mail: katarzyna.koziel@inovamed.pl
tel.: 453 689 424

Absolwentka kierunku Inżynieria Medyczna ze specjalizacją Biomechanika i Inżynieria Produkcji ze specjalizacją Systemy Jakości i Współrzędnościowa Technika Pomiarowa na Politechnice Krakowskiej.
Ukończyła również Studium Pedagogiczne i liczne kursy  Audytora Wewnętrznego.Specjalizuje się ortotyce (kaski korekcyjne). Do pracy z pacjentem podchodzi w profesjonalny i indywidualny sposób. Ceni szczerość i dobrą komunikację. Poza pracą podróżuje i aktywnie spędza czas.

Klaudia
Specjalista ds. obsługi pacjenta - Ortotyk

email: klaudia.trebacz@inovamed.pl
tel: 515 102 518

Absolwentka Politechniki Krakowskiej. W 2023 roku uzyskała tytuł zawodowy magistra inżyniera na kierunku Inżynieria Medyczna ze specjalizacją biomechanika urazów. Specjalizuje się w ortotyce i zajmuje się prowadzeniem terapii kaskowej u naszych Małych Pacjentów. W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na zrozumienie ich potrzeb, indywidualne podejście oraz zbudowanie relacji. Poza pracą miłośniczka górskich wędrówek, tańca towarzyskiego oraz podróży.

Projekt i wykonanie web-2-business.com